Медичний центр
"країна здоров'я"
0 800 604 531
м. Кам'янське, пр. Аношкіна, 29
А ви добре чуєте?
10.09.2021

Досить високий рівень шуму в містах, регулярне використання навушників та інші фактори призводять до того, що все більше молодих людей втрачають слух.


Що можна зробити, щоб запобігти проблемам зі слухом у майбутньому?

  • Запобігайте застудам

Навіть до звичайного нежиті потрібно завжди ставитися серйозно. Він може провокувати серйозні проблеми. Наприклад, недолікована застуда, може викликати тубоотит, що може вплинути на показники слуха.

  • Приймайте ліки тільки за призначенням лікаря

Дуже часто ліки вживаються невиправдано. Наприклад, деякі антибіотики, якщо приймати їх без необхідності, можуть завдати серйозної шкоди здоров’ю, в тому числі, порушити роботу органу слуху. Будьте обережні!

  • Захищайте вуха під час купання

Люди, які часто плавають в басейні або в природних водоймах, повинні забезпечити захист вухам, перш ніж занурюватися в воду. Постійна присутність води в вусі може спровокувати зовнішній отит.

  • Не слухайте голосно музику

Крім того, що кожному з нас не варто слухати голосно музику в навушниках, особливо обережними повинні бути люди, які працюють на підприємствах з високим рівнем шуму. Якщо він перевищує 80дБ, необхідно перебувати на робочому місці в спеціальних навушниках. Це стосується і тих, хто займається стрільбою.

  • Захищайте вуха в умовах перепаду тиску

Якщо подорожуєте літаком, не забувайте відкривати рот, коли повітряне судно набирає висоту і робить посадку. Це допоможе захистити барабанні перетинки від перепаду тиску в салоні.

  • Будьте уважні до здоров’я вух

Аномальні відчуття у вухах, дзвін, сильний біль, погіршення слуху, виділення з вуха повинні стати приводом негайного відвідування фахівця. Крім того при виникненні сірчаної пробки НЕ рекомендується очищати вухо самостійно, це може посилити проблему і завдати шкоди.

Актуальні пропозиції
Записатися на прийом