Медичний центр
"країна здоров'я"
0 800 604 531
м. Кам'янське, пр. Аношкіна, 29
Антоненко Анастасія Ігорівна

 


Кваліфікація

Досвід роботи: 4 роки

Категорія: перша

Освіта: Запорізький Державний Медичний Університет

Спеціальність: лікувальна справа

Лікар Антоненко Анастасія Ігорівна обслуговцє пацієнтів у Кам’янському за деклараціями

 


  1. Загальна медична консультація: Сімейні лікарі використовують свої клінічні навички для діагностики та лікування різних захворювань та станів здоров’я.
  2. Профілактична медицина: Вони проводять регулярні медичні огляди та скринінгові тести, щоб виявляти можливі проблеми здоров’я на ранніх етапах.
  3. Лікування загальних захворювань: Сімейні лікарі лікують загальні захворювання, такі як грип, застуда, інфекції та інші стандартні медичні проблеми.
  4. Моніторинг хронічних захворювань: Вони допомагають пацієнтам, які стикаються з хронічними захворюваннями, такими як цукровий діабет, артеріальна гіпертензія, контролювати їх стан і вживати необхідні заходи.
  5. Направлення на спеціалізовану допомогу: У разі потреби сімейний лікар може направити пацієнта до спеціалістів для докладнішого обстеження та лікування.
  6. Ведення медичних записів: Вони ведуть медичні записи пацієнтів та забезпечують збереження історії хвороби.
  7. Надання порад здоров’я: Сімейні лікарі консультують пацієнтів щодо здорового способу життя, включаючи правильне харчування, фізичну активність та запобігання хворобам.

Ціль сімейного лікаря полягає в тому, щоб забезпечити повністю інтегровану та координовану медичну допомогу для всієї родини, враховуючи їхні унікальні потреби та медичну історію.

 

Записатися до сімейного лікаря у Кам’янському


Сімейний  лікар Кам’янське
Лікар приймає за адресою:
м Кам’янське
пр. Аношкіна, 29

Запис 0 800 604 531