Медичний центр
"країна здоров'я"
0 800 604 531
м. Кам'янське, пр. Аношкіна, 29
Сучасна діагностика з системою TOSHIBA Aplio 500
25.06.2021

Кожен пацієнт унікальний, обстеження багатьох з них – це складне завдання для сонологів. Наша сучасна система «TOSHIBA Aplio 500» дозволяє створювати високоякісні сірошкальні зображення та отримувати високоточну діагностичну достовірність.


Діагностична ефективність УЗ – методів візуалізації в значній мірі залежить від якості зображення, отриманого в «В» – режимі. Сучасні досягнення в технології сканування забезпечили можливість використання нових методів візуалізації. До них відносять:

Усі види доплер- методик:

  • кольорове доплерівське картування;
  • імпульсно – хвильовий метод;
  • CW – режим постійно – хвильового доплера;
  • еластографія в режимі реального часу (ЕРВ);
  • еластометрія сдвиговой хвилі (ЕМ СВ).

Використання приладів експертного класу дозволяють  детально візуалізувати області дослідження, проаналізувати отримані результати не тільки в режимі реального часу, а й в процесі обробки, що покращує діагностичний результат. Використовується у дослідженнях серця, нирок та великих сосудів.

Апарат оснащений опціями новітніх методик і технологій, що використовуються в сучасній медицині. ⠀

Micro pure – дозволяє виявляти мікрокальцинати в щитовидної і молочних залозах.  Діагностична  достовірність не поступається рентгену чи мамографії  і дозволяє підвищити ефективність прицільної біопсії при виявленні мікрокальцинатів.

Режим SMI  (монохромний, тривимірний) – найважливіший інструмент зверхточної візуалізації судин, розширює спектр кровотоку і забезпечує візуалізацію мікроваскулярних структур з повільним кровотоком. Ця нова методика дозволяє виявити дрібні судини і є більш точним і ефективним методом діагностики при оцінюванні  уражень, кіст, запальних захворювань, поліпів, лімфатичних вузлів, пухлин. Дана технологія дозволяє скоротити використання інвазивних методів і контрастних речовин. Метод SMI може застосовуватися для вивчення різних анатомічних областей.

Усі види еластографії (компресійна та еластографія зсувної хвилі)  дозволяють оцінити жорсткість досліджуваних тканин в режимі реального часу-, що підвищує вірогідність діагностики. Отримана візуальна, параметрична і числова інформація в ряді випадків дозволяє відмовитися від ряду додаткових досліджень для постановки остаточного діагнозу.

Технологія призначена для дослідження печінки, молочних залоз, щитовидної залози.

Інформація, що міститься в отриманому масиві, дозволяє краще зрозуміти анатомію досліджуваної області і поширеність патологічного процесу.

Панорамне сканування – важливий і значущий помічник при дослідженні утворень великого розміру, у випадках, коли необхідно оцінити взаємовідношення поруч розташованих органів і структур, даючи оцінку їх компресії і топографо-анатомічним відхиленням. Дана опція дозволяє оцінити хід судинно-нервових пучків, м’язів, сухожиль, при скупченні значної кількості рідини максимально точно визначити її кількість.